OK

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda parimat kasutusmugavust. Kasutustingimused

Rüdesheim Berg Schlossberg Riesling Trocken

71.95

95.93 €/l

Tootja

Georg Breuer

Riik

Saksamaa

Regioon

Rheingau

Apellatsioon

Rheingau

Aastakäik

2009

Serveerimistemperatuur

10-12 °C

Alkoholiprotsent

12 %

Maht

75 cl

Viinamarjasort

Riesling 100%

Maitse

Kuiv, mineraalne, happeilne, puuviljane, täidlane

Sobivus toiduga

pulled pork, seakülg, Korea BBQ, pikalt ahjus või sütel röstitud juurviljad, kukeseenekaste, crostini rukola ja lõhemarjaga, Hollandi kõvajuustud

Sündmus

kingitus, pidulik tähtpäev, veinikeldrisse

SEO

tipptootja Riesling, Rüdesheim, Berg Schlossberg, Riesling trocken, kuiv Riesling

Share this product

Rüdesheim Berg Schlossberg on Breueri üks esindusveine. See tuleb mäe punaselt kiltkivipinnaselt. Iga aastakäigu jaoks tellitakse veinisildi kujundus ühelt tuntud kunstnikult üle maailma. 2009. aasta veini sildi joonistas Zamorast pärit Hispaania kunstnik José Maria Mezquita Gullón. Kunstniku filigraanne joonis sümboliseerib looduse detailsust ja etteaimamatust.
Tegemist on tõeliselt vürtsika Rieslingu eksemplariga. Värvus on säravalt helkiv. Vein vajab aega avanemiseks. Mineraalsus on suitsune, nagu oleks jaanilõkke ääres, kus suve esimesed värsked marjad saavad kokku eelmise aasta kõdu ja kuivanud puuokstega. Troopilised puuviljad (virsik, aprikoos) on kihiti rukola ja sidrunikoorega. Lõppkokkuvõtes jääb võitjaks kõikehõlmav õilis mineraalsus. 2009. a vein on hetkel just jõudmas oma parimasse arengufaasi. Ei tohiks külmaks jätta ühtegi tõelist Rieslingu fänni. Väärib kõikide meelte jäägitut tähelepanu.

Georg BreuerTootekood: 01-661000 Kategooria:

Kas oled vähemalt 18 aastat vana?

Jah