OK

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda parimat kasutusmugavust. Kasutustingimused

E-pood hetkel suletud hooldustöödeks. Vabandame ebameeldivuste pärast!

Singerriedel Riesling Smaragd

39.90

53.2 €/l

Tootja

Domäne Wachau

Riik

Austria

Regioon

Wachau

Apellatsioon

Wachau

Aastakäik

2015

Serveerimistemperatuur

10-12 °C

Alkoholiprotsent

13,5 %

Maht

75 cl

Viinamarjasort

Riesling 100%

Maitse

mineraalne, happeline, täidlane, puuviljane

Sobivus toiduga

viini shnitsel, grillvorstid, kana valges veinis, kana shampinjonidega koorekastmes, kukeseenekaste

Sündmus

külla kaasa, kingitus, veinikeldrisse

SEO

Domäne Wachau, Riesling, hea Riesling, ühe aia Riesling, Riesling Smaragd, Austria Riesling

Share this product

Domäne Wachau veinid tulevad iidsetest terrassaedadest. Kiviaedadega ümbritsetud põllulapid esindavad parimaid pinnaseid ja positsioone, mida Austrial Doonau jõe kõrgetel kallastel pakkuda on. Domäne Wachau on pika ajalooga väikseid veinitegijaid ühendav kooperatiiv. Nende poolt toodetud vein moodustab 30 % kogu piirkonna veinitoodangust. Valmistatakse ainult preemiumklassi valgeid veine. Oma kvaliteetse valikuga kuulub Domäne Wachau Austria kümne tipptegija hulka. Smaragd on kolmest veinikategooriast tipmine, teised kaks on Federspiel ja Steinfeder, viimane nendest on kõige lihtsam. Smaragdi nimi viitab erkrohelistele sisalikele, kes kivistel viinamarjapõldudel sooja päikse käes peesitavad. Smaragdi kategooria veinid on kõrgema alkoholisisaldusega ja pikema arengupotensiaaliga.
Singerriedel on üks kogu Wachau piirkonna parimatest terrassaedadest. Aed on ida suunas päiksele avatud ja hästi kaitstud tugevate tuulte eest. Kivine pinnas talletab endasse sügispäikse soojust. Korje toimub sõltuvalt aastast kas oktoobri lõpus või novembri alguses. Matseratsioon kestab 6 tundi, seejärel läheb mahl roostevabast terasesse käärima. Pudeldamine toimub juunis. Singerriedeli Riesling veinid on küpsete luuviljalisete karakteriga, konsentreeritud ja tugeva mineraalsusega. Elegantsed ja tuhkkuivad Rieslingud on Grüner Veltlineri järel Wachau visiitkaardiks. Värvus on hõbedase läikega kuldne. Lisaks luuviljaliste on lõhnas pahvak eksootikat. Melon, ananass ja akaatsia kulgevad lõhnas käsikäes ürtide ja tsitruselistega. Maitsed on suus pikalt püsivad. Arengupotensiaal pudelis on lõputu.

Domäne Wachau

Domäne Wachau Terrasseni- sarja veinid on segud erinevatest tibatillukestest iidsetest terrass-aedadest, mille suurus on nii väike, et eraldi vinifitseerituna neist arvestatavat veinikogust ei saakski. Kiviaedadega ümbritsetud põllulapid esindavad parimaid pinnaseid ja positsioone, mida Austrial Doonau jõe kõrgetel kallastel pakkuda on. Domäne Wachau on pika ajalooga väikseid veinitegijaid ühendav kooperatiiv. Nende poolt toodetud vein moodustab 30 % kogu piirkonna veinitoodangust. Valmistatakse ainult preemiumklassi valgeid veine. Oma kvaliteetse valikuga kuulub Domäne Wachau Austria kümne tipptegija hulka. Smaragd on kolmest veinikategooriast tipmine, teised kaks on Federspiel ja Steinfeder, viimane nendest on kõige lihtsam. Smaragdi nimi viitab erkrohelistele sisalikele, kes kivistel viinamarjapõldudel sooja päikse käes peesitavad. Smaragdi kategooria veinid on kõrgema alkoholisisaldusega ja pikema arengupotensiaaliga.

Tootekood: 01-656039 Kategooria:

Kas oled vähemalt 18 aastat vana?

Jah