Bestwine klubi

BESTWINE KLUBI

Bestwine klubi liikme eelised

Bestwine klubi on seltskond inimesi, kes soovivad avastada veinimaailma kõige mugavamal võimalikul viisil. Klubis on ligikaudu 5000 liiget ning iga päev lisandub siia uusi veinihuvilisi, kes veini teadlikult nautida soovivad.

Klubiliikme püsisoodustus -20%

Bestwine klubi liikme allahindlus kehtib kõigile tavahinnaga toodetele, kui sooritate ühe ostu kahe kuu jooksul. Harvemal ostmisel rakendub klubiliikmele tavahinnakirja hind.

Värskeim info uutest veinidest

Eripakkumisetest, üritusetes, veinireisidest ja kõigest muust, millega parjasjagu tegeleme.

Sünnipäevakuul ühekordne lisaallahindlus -5% (kokku -25%)

Ostu saab sooritada samal kuul personaalselt veinipoes, telefoni või meili teel.

Võimalus osaleda soodushinnaga kõigil Bestwine`i korraldatud üritustel

Korraldame tihti degusteerimisi ja õhtusööke, mida viivad läbi veinimajade esindajad, sommeljeed või tippkokad.

Veini otsekorraldus

lihtsaim ja mugavaim viis täiendada igakuiselt oma veinitagavara kuue pudeli võrra! Otsekorralduspaketiga liitunud klubiliikme e-mailile saabub iga kuu esimesel nädalal info käesoleva kuu otsekorralduspaketi veinivaliku kohta. Pakett sisaldab 3×2 sommeljee poolt valitud kvaliteetveini. Bestwine saadab hiljemalt 10ndaks kuupäevaks veinid klubiliikme antud aadressile täpsustades kliendiga eelnevalt tarneaja. Otsekorraldusteenuse mõnekuiseks peatamiseks või sellest üldse loobumiseks palume sellest teatada meilile info@bestwine.ee hiljemalt jooksva kuu 5ndaks kuupäevaks.

Veinide kohaletoimetamine on üle 125€ ostu puhul tasuta. Väiksematele tellimustele lisandub Tallinna piires kohaletoimetamise eest transpordikulu 5,50€  ja mujal Eesti siseselt 10€ ning SmartPosti teenusega 3€. Kui tellid kauba kohatoimetamise, on kohustuslik ettemaks.

Bestwine klubi liikmelisusega ei kaasne

Liikmemaksu

Kohustust sooritada oste

Liikmelisusest saab soovi korral alati loobuda

Bestwine klubi liikmeks saab alates 18 eluaastast!

KLUBI

Pakkumised

Teenused

Veinikool

Meist