Tallinna esinduspood ja kontor

Kentmanni 6
E-L 11.00-19.00
+372 622 8976

Bestwine OÜ
Reg.nr.: 11340839
KMKR.nr.: EE101118736

Tartu esinduspood

Soola 3 – Sissepääs hotell Tartu majaesise parkla vasakpoolsest otsast
T-L 11.00-19.00
+372 5300 8500

Võta meiega ühendust

MEESKOND

Triinu van Buuren Bestwine

Triinu van Buuren

Asutaja ja tegevjuht, sommeljee
+372 511 8121

triinu@bestwine.ee

Liina Karron

Tallinna veinipoe juhataja, sommeljee
+372 622 8970

kentmanni@bestwine.ee

Joanna Ruus-Ruusa Bestwine

Joanna Ruus-Ruusa

Turundus- ja tootejuht
+372 5858 5588

joanna@bestwine.ee

Katrin Üürike Bestwine

Katrin Üürike

Võtmekliendi müügijuht
+372 503 0606

katrin@bestwine.ee

Juri Brattšik Bestwine

Juri Brattšik

HoReCa müügijuht, sommeljee
+372 521 2152

juri@bestwine.ee

Oksana Davletzanov Bestwine

Oksana Davletzanov

HoReCa müügijuht, sommeljee
+372 512 1140

oksana@bestwine.ee

Merilin Männik Bestwine

Merilin Männik

Logistik
+372 526 3835

logistics@bestwine.ee

Maris Zukker Bestwine

Maris Zukker

Tartu veinipoe juhataja, sommeljee
+372 5300 8500

maris@bestwine.ee