OK

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda parimat kasutusmugavust. Kasutustingimused

Cognac VSOP + 2 klaasi, ABK6

79.95

114.21 €/l

Tootja

ABK6

Riik

Prantsusmaa

Regioon

Cognac

Aastakäik

NV

Alkoholiprotsent

40 %

Maht

70 cl

Share this product

“Marki iseloomustab väga mahe, ümar ja ilma terava happeta maitsebukett,” räägib konjakimeister Christian Guérin. “Meie eesmärk on säilitada ühele viinamarjaaiale iseloomulikud jooned ja rõhuda puuviljasusele. Kogu konjakivaliku puhul peame oluliseks, et jook oleks lihtsalt nauditav ja arusaadav.”
Maheda ja rikkaliku buketi saamisel mängib rolli kindlasti ka tavapäraset oluliselt pikem küpsemisprotsess. Väga tähtis on seegi, et vee lisamine alkoholile käib väga tasasel sammul, selleks kulutatakse keskmiselt aastajagu päevi.

Degustaatorite hinnangul on konjak ABK6 VSOP väga meeldiv, täidlane ja rikkaliku buketiga. Aroomis domineeriva õuna-kaneelisaia kõrval on tunda apelsini, vanilli ja metsapähklit. Need lõhnad ja vürtsid kanduvad üle ka kauakestvasse maitsesse.

ABK6

Francis Abécassis tõi ABK6 konjaki turule 2006. aastal. Noorele hiljuti alustanud ühe viinamarjaaia põhisele konjakimargile on juba osaks saanud World Cognac Awardi kuldmedali võitja tiitel. Traditsiooniliste konjakitega võrreldes peaks moodne ABK6 vastama pigem noorema tarbija maitse-eelistustele. Konjaki nimi kõlab prantsuse keeles öelduna täpselt sama moodi kui Abécassis. Seda lühendit kasutas Francise noorem tütar Elodie SMS-sõnumite lõpus oma perekonnanime asemel. Seitse aastat hiljem juhib nüüdseks 27-aastane Elodie koos isaga oma pereäri. ABK6 konjakitele iseloomulik puuviljasus saab alguse oma mägiste viinamarjaaedade kliimast ja lubjasest pinnasest. Lisaks läbib konjak pikema tammelaagerduse kui enamik laialt tuntud konjakimarke.

Tootekood: 01-663017 Kategooria:

Kas oled vähemalt 18 aastat vana?

Jah